Zwiń menu

CZY MOJA KSIĄŻKA „TEORIA PRACY. IMPLIKACJE DLA PEDAGOGIKI PRACY” ZOSTANIE PRZETŁUMACZONA I WYDANA W SERBII? (1 listopada 2017 r.)

Czy moja książka „Teoria pracy. Implikacje dla pedagogiki pracy” zostanie przetłumaczona i wydana w Serbii tego jeszcze nie wiadomo.
Niemniej dużą radość sprawiło mi zainteresowanie jakie wykazał nią doktor Slavoljub Hilčenko, który zadeklarował chęć przetłumaczenia jej i wydania w Serbii.

W czasie uroczystej kolacji na XV MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ: „EDUKACJA – TECHNIKA – INFORMATYKA”, która odbyła się w Rzeszów w dniach 26-27 września 2017 roku, padło magiczne słowo EMISYJNOŚĆ.

Siedzący obok mnie naukowiec z Serbii pan doktor Slavoljub Hilčenko z dużym zainteresowaniem dopytywał się, co to jest za cecha EMISYJNOŚĆ, mówił, że o takiej nie słyszał, spytał, gdzie może przeczytać na jej temat. Wtedy napisałam mu na kartce swoje imię i nazwisko oraz tytuł mojej książki (Jolanta Wilsz, Teoria pracy. Implikacje dla pedagogiki pracy). Dałam mu również swoją wizytówkę.

Dr Slavoljub Hilčenko 4 listopada przysłał mi e-maila z prośbą o przesłanie mu mojej książki i napisał między innymi:
„Dear professors and Ms. Jolanta,
we met at a conference in Poland .……………… I would try to find an interpreter with a colleague (who is a psychologist) and translate it. If we find an interested publisher, I'll let you know.
Hello,
Slavoljub Hilčenko, Serbia.
P.S. I'm sending an image to remind you.”

Cztery „OBRAZY” które przysłał mi dla przypomnienie dr Slavoljub Hilčenko dołączyłam:
Zdjęcie 1: okładka mojej książki.
Zdjęcie 2: fotografia kartki, na której napisałam mu swoje imię i nazwisko oraz tytuł mojej książki.
Zdjęcie 3: fotografia wizytówki, którą mu dałam.
Zdjęcie 4: zdjęcie z uroczystej kolacji, w trakcie której odbyła się rozmowa na temat EMISYJNOŚCI.

Zdjęcie 5: zrobiłam w dniu 26 września 2017 roku. Dr Slavoljub Hilčenko (piąty z lewej) przy stole prezydialnym w trakcie uroczystego otwarcia konferencji w Rzeszowie.

Zbiór wszystkich publikacji dostępny na stronie: http://www.jolantawilsz.pl/tresci-zamieszczone-na-fanpage